Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wykorzystajmy szansę na rozwój

Gdzie szukać bezpłatnych szkoleń, porad prawnych, księgowych, czy marketingowych dla organizacji? Skąd pozyskać pieniądze na działania lokalne? Centrum PISOP w ramach Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „Wykorzystajmy szansę na rozwój ekonomii społecznej w regionie”. Spotkanie odbędzie się 3 marca 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Wolsztynie o godz.13:00 na sali sesyjnej.

Spotkanie kierowane jest do podmiotów ekonomii społecznej (tj. m.in. fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, centrów i klubów integracji społecznej), pracowników urzędów, pomocy społecznej oraz mieszkańców.

Podczas spotkania Prezes Centrum PISOP Ewa Gałka opowie o celach, zadaniach i ofercie Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (LOWES) a także korzyściach wynikających ze współpracy na rzecz ekonomii społecznej.
Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Udział w spotkaniu można zgłaszać do 2 marca 2016 r. e-mailem na adres beata.grzegorzewska@pisop.org.pl. Więcej informacji udziela Beata Grzegorzewska pod numerem tel. 65 520 78 86 bądź pod wskazanym adresem e-mailowym.

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1