Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wesoły Dzień Kobiet w Przemęcie – rekordowa frekwencja i salwy śmiechu

Tyle kobiet w jednym miejscu jeszcze nie było. Na koncercie z okazji dnia kobiet, który 8 marca zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie sala okazała się zbyt małą. Brakowało nie tylko miejsc siedzących ale i stojących.
Tradycyjnie dzień kobiet w Przemęcie to dobra zabawa. Podczas tegorocznego Wesołego Dnia Kobiet wystąpił kabaret „Dziura” z Bukówca Górnego. Śmiechu było naprawdę sporo. Kabaret „Dziura” to renoma sama w sobie. Na scenie pojawiły się również dziewczyny z zespołu „Gioielli”. Ania i Angelika, czyli Girls „GIOIELLI” Band, zaśpiewały kilka piosenek, których bohaterkami są kobiety. Świetne wykonania. Wreszcie na koniec na scenie pojawił się Kabaret SteFAN, wzbudzając wielki entuzjazm. To był mocny koncert w stylu disco polo. Panowie zaśpiewali kilka wyjątkowo dynamicznych piosenek disco. Nie zabrakło żartów, które chwilami były naprawdę mocne. O tym, że zabawa była świetna, niech świadczy fakt, iż panowie bisowali aż trzy razy, w efekcie czego program z 30 minut przedłużył się do ponad godziny. – Po prostu nie potrafimy odmówić kobietom! – wyjaśniają członkowie kabaretu.
O to, aby na koncercie było nie tylko wesoło ale i smacznie zadbały Panie z KGW w Przemęcie, które upiekły na tę okazję ponad 700 pączków! Było wesoło i słodko.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1