Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konsultacje koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie

Prezydent Miasta Leszna zaprasza wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 5 maja  br. o godz. 17.00 w leszczyńskim Ratuszu. Celem spotkania jest zebranie opinii na temat koncepcji zagospodarowania i przebudowy płyty Rynku wraz z modernizacją budynku ratusza.

Jednym z działań w projekcie jest opracowanie dokumentacji technicznej i planistycznej dla wybranych inwestycji na terenie Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej.  W ramach tej dokumentacji powstaje również projekt na przebudowę nawierzchni Rynku  w Lesznie wraz z renowacją Ratusza.

Jesteśmy zainteresowani Państwa opinią na temat planowanej inwestycji. Udział w otwartym spotkaniu konsultacyjnym daje możliwość zapoznania się z koncepcją i wniesienia własnych spostrzeżeń dotyczących centralnego placu Aglomeracji Leszczyńskiej.

ofal-obrazy

Spotkanie konsultacyjne jest jednym z działań w ramach projektu „Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno-gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej”  finansowanego ze środków funduszy EOG 2009-2014, pochodzących  z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

ofal

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1