Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Trzy medale zawodników Klubu Sportowego „KUK-SON”

Od 1 do 2 października 2016 r. w Jarocinie odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Rywalizowało w nich blisko 160 zawodników i zawodniczek z roczników 2005-2006 z trzech województw: Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego oraz Lubuskiego.
Klubu Sportowego „KUK-SON” Pawłowice, w którym trenują także zawodnicy z naszej gminy, reprezentowało czworo zawodników: Norbert Schultz, Marcin Firlej, Franciszek Kuczyk (sekcja Przemęt) i Adrian Łabiński.
Zawodnicy spisali się znakomicie. W kategorii M4 drugie miejsce zajął Norbert Schultz, który walkę o złoty medal przegrał w rundzie dodatkowej „złotym punktem”. W kategorii M7 III miejsce zajął Marcin Firlej, który w półfinale stoczył zacięty bój i przegrał różnicą 1 punktu. Adrian Łabiński wywalczył III miejsce w kategorii M8. W półfinale Adrian uległ przeciwnikowi różnicą 2 punktów.
Piąte miejsce w kat. M2 zajął Franciszek Kuczyk.
Zawodnicy zdobyli kolejnych 5 punktów w systemie współzawodnictwa dzieci i młodzieży na 2016 rok.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Przemęt i Starostwa Powiatowego w Wolsztynie oraz sponsora wyjazdu, który udostępnił transport na zawody Firma: CIESIÓŁKA AUTO GROUP Samochody Użytkowe z Leszna.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1