Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przedsięwzięcie pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w cz. m. Barchlin oraz w m. Bucz” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

logo_wfosigw_kolor

Gmina Przemęt podpisała z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu umowę pożyczki na dofinansowanie przedsięwzięcia „Budowa kanalizacji sanitarnej w cz. m. Barchlin oraz w m. Bucz” do kwoty: 4 500 000,00 zł. z możliwością umorzenia do wysokości 30% kwoty udzielonej pożyczki.

Termin zakończenia realizacji przedsięwzięcia zaplanowany został do sierpnia 2017. Przedsięwzięcie obejmuje wykonanie ok. 116 m sieci kanalizacji grawitacyjnej i ok. 444 m sieci kanalizacji tłocznej w miejscowości Barchlin oraz wykonanie ok. 8 123 m sieci kanalizacji grawitacyjnej i ok. 4 662 m sieci kanalizacji tłocznej w miejscowości Bucz.

Wraz z budową kanalizacji sanitarnej wybudowana zostanie sieć kanalizacji deszczowej na Osiedlu Botanicznym w Buczu. Po budowie kanalizacji zostaną położone nowe dywaniki asfaltowe na ulicy: Akacjowej, Kościelnej, Kasztanowej i Boszkowskiej, a w Buczu Nowym zostanie wykonana droga z kostki brukowej.

www.wfosgw.poznan.pl

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1