Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kolejne chwile z życia kolonisty

I tak nam przemija dzień po dniu….

Kolejne dni kolonii mijają nam bardzo szybko, ponieważ dużo się dzieje…

Odwiedziliśmy Dolinę Charlotty, gdzie mogliśmy zobaczyć codzienny trening fok żyjących w Bałtyku oraz krótkich informacji na ich temat. Następnym punktem programu było zoo, w którym zobaczyliśmy bardzo dużo gatunków zwierząt. Potem pojechaliśmy się plażować i kąpać mimo bardzo zimnej wody bo z nas nie są „ciepłe kluchy”. Po tak udanym dniu wróciliśmy do Kobylnicy.

Bardzo fajnie wspominamy dzień, gdzie odwiedziliśmy Park Linowy „Leśny Kot”. W nim mogliśmy się przekonać na ile mamy w sobie siły i odwagi, aby przekonać różne trudności tras. Dodamy, że nie było to łatwe, ale udało się, jesteśmy z siebie dumni. Kolejna atrakcja były zajęcia artystyczne, gdzie mogliśmy wykonać bransoletki dla siebie i bliskich 😉

W kolejnym dniu odwiedziła nas nasza pani inspektor Joanna Karkowska, która zrobiła nam miłą niespodziankę. Z nią mogliśmy zwiedzić Muzeum Figur Woskowych oraz zażyć kąpieli wodnej i słonecznej. Oj słoneczko grzało… 😉 Po powrocie odwiedził nas pan Mariusz Modrzewski, który przeprowadził zajęcia profilaktyczne na temat naszego bezpieczeństwa w sieci i w życiu.

Za najlepszy dzień uważamy 01.08.2017, w którym wyruszyliśmy na wycieczkę pieszo-rowerową. Zobaczyliśmy Latarnię Czołpino, Wydmę Czołpińską i szlak rowerowy w Słowińskim Parku Narodowym. Pokonaliśmy bardzo długą trasę rowerem i pieszo, gdzie na plaży mieliśmy PLAŻING, SMAŻING, OPALAŻING. Niespodzianką było ognisko z gorącymi kiełbaskami. Po powrocie do Kobylnicy, wszyscy zebraliśmy się na hali sportowej i odśpiewaliśmy STO LAT dla naszej pani Asi z okazji  urodzin – otrzymaliśmy słodką niespodziankę  oraz tańczyliśmy;  Było super 😉 Pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A oto zdjęcia !!!!

 

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1