Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Otwarcie Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego RAF-MED w Przemęcie

W sobotę, 16 września br., w Przemęcie otwarto Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego RAF-MED. Na uroczystość obecni byli Pani Dorota Gorzelniak, Wójt Gminy Przemęt, ks. Edmund Magdziarz proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Przemęcie, a także projektant budynku Pan Jan Słomiński oraz pracownicy centrum wraz z rodzinami. Przybyłych gości powitał Pan Henryk Kaźmierczak, który opowiedział jak powstawało centrum i komu ma służyć. Jego budowę rozpoczęto w lutym br., a już we wrześniu przyjęto pierwszych pacjentów. H. Kaźmierczak opowiadał również o tym jak rozległą i kompleksową terapię i rehabilitację dla dzieci i osób w każdym wieku oferuje powstałe centrum. Centrum zajmuje się udzielaniem świadczeń z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej, neuroterapii , masażu leczniczego oraz terapii logopedycznej. Zakres terapii dobierany jest indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od rodzaju występujących schorzeń i zaburzeń. O potrzebie powstania takiego placówki rehabilitacyjnej w Gminie Przemęt powiedziała Pani Dorota Gorzelniak, która także pogratulowała świetnej inicjatywy i wytrwałości w dojściu do celu.
Nowo powstały obiekt poświęcił ks. proboszcz Edmund Magdziarz. Po oficjalnej części goście zwiedzili obiekt. Wśród bogatej oferty Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego RAF-MED zapewnia opiekę w dziedzinie min. fizykoterapii, terapii logopedycznej, kinezyterapii, terapii EEGi RSA Biofeedback, McKenzie, masaży leczniczych, rehabilitacji małego dziecka, terapię Integracji Sensorycznej, terapię wad postawy i skolioz.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Centrum, w którym czeka na pacjentów wykwalifikowana kadra, dla której, jak powiedział senior rodu Kaźmierczaków Pan Henryk Kaźmierczak, „człowiek jest najważniejszy”.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1