Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nieprzeciętny Kowol z Kluczewa

Po raz 27. redakcja „Wiadomości Kościańskich” przyznała nagrody za nieprzeciętne dokonania w życiu społecznym i gospodarczym. Jednym z tegorocznych jej laureatów w kategorii „Za regionalizm” został Krzysztof Pieśniak z Kluczewa, który osobiście odebrał wyróżnienie.
Śmiało można powiedzieć, że Krzysztofa Pieśniaka znają wszyscy. Jako Wujek Krzysiu czyli Kowol z Kluczewa znany jest daleko poza granicami gminy, głównie wśród dzieci, które od wielu lat tłumnie odwiedzają jego gospodarstwo agroturystyczne. Trafiają tu wycieczki z bliska ale też i z daleka – Leszna, Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry i innych miejscowości. To tu dzieci poznają jak dawniej wyglądało życie na wsi.
My również często odwiedzamy kluczewskie Siedlisko choćby podczas rajdów rowerowych. Zawsze czeka tam na nas sielankowa atmosfera, mili gospodarze i przepyszne swojskie jedzenie. Naprawdę, kto nie był u Kowola w Kluczewie, nie kosztował choćby wypiekanych w starym piecu rogalików, ten powinien odwiedzić to miejsce jak najszybciej… oczywiście najlepiej wiosną i latem ale i zimą mnóstwo tu atrakcji.

Polecamy odwiedzić i polubić facebookowy profil Starej Chaty u Kowola. Zobaczcie jaka tam świetna atmosfera i to przez cały rok.
https://www.facebook.com/starachata.u.kowola1/

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1