Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wizyta Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego w Gminie Przemęt

27 lutego br. Gminę Przemęt odwiedził Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Krzysztof Grabowski. Podczas wizyty gość wziął udział w sesji Rady Gminy Przemęt, na której pogratulował przemęckiemu samorządowi licznych i ważnych inwestycji. Wspomniał także o realizowanej przez samorząd Województwa Wielkopolskiego modernizacji drogi 305 w Mochach, a także zachęcał do składania kolejnych wniosków inwestycyjnych, m.in. w planowanym programie modernizacji sal wiejskich.
Podczas sesji Wicemarszałek Krzysztof Grabowski wręczył również nagrody laureatom X Gminnego Konkursu Historycznego „Osiem wieków Ziemi Przemęckiej – bliżej historii, kultury i przyrody”.
Po zakończeniu obrad gość wspólnie z Wójtem Gminy Przemęt, Dorotą Gorzelniak, obejrzał inwestycje, które zostały w ostatnim czasie zrealizowane z wykorzystaniem środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – ulicę Głęboką w Przemęcie, ulicę Pod Lipami w Kaszczorze oraz zapleczu plaży gminnej w Osłoninie. Była też wizyty na budowie drogi wojewódzkiej 305 w Mochach.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1