Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Robocza wizyta delegacji z Gminy Kobylnica

To był weekend, który możemy zapisać jako kolejne udany etap współpracy między samorządami gmin Przemęt i Kobylnica. Od 6 do 8 kwietnia br. w naszej gminie przebywała dwudziestoosobowa delegacja z zaprzyjaźnionej gminy Kobylnica. Wśród obecnych był. m.in. Wójt Gminy Kobylnica, Leszek Kuliński.
Goście, wspólnie z przedstawicielami przemęckiego samorządu oraz sołtysami, wzięli udział we wspólnym szkoleniu poświęconym jawności życia publicznego oraz treści nowych oświadczeń majątkowych. Wizyta samorządowców z Kobylnicy miała również na celu przybliżenia specyfiki gminy Przemęt i pokazania dobrych praktyk, jakie w ostatnich latach zastosowano w naszej gminie.
Goście poznali m.in. zasady działania przemęckiej oczyszczalni ścieków, odwiedzili nowe przedszkole w Buczu oraz obejrzeli inwestycje związane z sportem i turystyką – wieże widokową w Siekowie, plaże gminną w Osłoninie oraz powstałe i powstające w gminie Przemęt boiska sportowe. O tym, iż jest tu naprawdę świetny klimat i wielkie możliwości rozwoju przekonywali gości także właściciele obiektów turystycznych – Ośrodka Wypoczynkowego „Krokus” w Wieleniu oraz gospodarstwa agroturystycznego „Stara Chata u Kowola” w Kluczewie. – Z pewnością wizyta pozostawiła u naszych partnerów wiele pozytywnych wrażeń – mówi Wójt Gminy Przemęt, Dorota Gorzelniak. – Pokazaliśmy jak wiele, za porównywalnie niewielkie środki finansowe, można zdziałać dla poprawy życia mieszkańców.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1