Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nie będę ubiegała się o wybór na stanowisko Wójta Gminy Przemęt

W zbliżających się wyborach samorządowych, dotychczasowa Wójt Gminy Przemęt, Pani Dorota Gorzelniak, nie będzie ubiegała się o kolejny wybór na stanowisko włodarza gminy. Informację taką wójt przekazała na konferencji prasowej, którą zorganizowała 19 lipca br. w Przemęcie.

Oto tekst oświadczenia, które na konferencji odczytała Dorota Gorzelniak:

„Poprosiłam Państwa na dzisiejszą konferencję prasową, celem zapoznania Państwa z moją decyzją dotyczącą startu w tegorocznych wyborach samorządowych.

Jestem dziś pierwszy dzień w pracy po dwutygodniowym urlopie wypoczynkowym. Ten okres wyznaczyłam sobie jako ostateczny czas podjęcia decyzji dotyczącej kandydowania –  lub też nie, po raz kolejny na stanowisko wójta Gminy Przemęt. Z jednej strony brałam pod uwagę  głosy i  prośby mieszkańców gminy o kolejny start i dalszą pracę na rzecz społeczeństwa i rozwoju Gminy Przemęt, z drugiej zaś  w przypadku wygranej  swoje własne  potrzeby i oczekiwania.

Urząd ten objęłam 16 lat temu w wieku 42 lat. Uważam, że to optymalny czas, by z wielką siłą i zaangażowaniem oddać się pracy. Dlatego też od razu z olbrzymią determinacją zajęłam się zarówno nową organizacją urzędu jak i walką o fundusze zewnętrzne i jakże potrzebne naszym mieszkańcom inwestycje.

Nasza Gmina pod moim kierownictwem rozwija się znakomicie, jest w dobrej kondycji finansowej i wyszła z niebytu, stając się dla wielu samorządów wzorem do naśladowania. Mimo niskich dochodów własnych zajmujemy czołowe miejsca w kraju patrząc chociażby na wydatki inwestycyjne na jednego mieszkańca. Również dla  organów kontrolnych nie byliśmy nigdy przyczyną do przysłowiowego bólu głowy, przeciwnie tu także wszystko gra.

To bardzo dobry moment, by powiedzieć  dziękuję. Nie zostawiam niezałatwionych spraw, nie uciekam z chwiejącego się okrętu. Odchodzę z wielkimi szansami na reelekcję, bo taki właśnie jest mój, Doroty Gorzelniak  wybór.

Dziękuję za uwagę”

Brak opisu obrazka

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1