Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sukces Katarzyny Sobierajskiej na Mistrzostwach Świata Kadetów w Ałmatach

W minioną sobotę tj. 28.09.2019 r. mieszkanka Przemętu, Katarzyna Sobierajska stoczyła bój o medal na Mistrzostwach Świata Kadetów w Ałmatach (Kazachstan). Zakończyła go tuż za podium na V miejscu. Jest to ogromny sukces Kasi, który zawdzięcza ciężkiej pracy na treningach, samodyscyplinie i wsparciu całego jej otoczenia.

W tym roku (2019) Kasia kończy swoje starty w kategorii wiekowej kadetek. Był on dla niej pracowity i jednocześnie obfitujący w duże sukcesy sportowe.

Warto przypomnieć niektóre z nich:

-Trzy miesiące temu w Warszawie na MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIOREK MŁODSZYCH Katarzyna wywalczyła BRĄZOWY MEDAL !!!

– Dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium w Pucharach Europy (Włochy i Chorwacja) i raz była druga (w Polsce) !!!

– Do Mistrzostw Świata w Kazachstanie zajmowała DRUGIE miejsce w RANKINGU ŚWIATOWYM i z tym numerem była rozstawiana w tej wielkiej imprezie !!!

Kasia dwa lata temu wywędrowała do Warszawy, gdzie się uczy i trenuje w AZS UW pod okiem jednego z lepszych trenerów w Polsce – trenera Zdzisława Grochowskiego. Wychowanka Damiana Lisiewicza głównego trenera UKS Pohl Judo Przemęt dziś walczy na matach światowych znakomicie się prezentując. Możemy być dumni i pełni podziwu dla jej osiągnięć. Wspaniały wzór dla wszystkich młodych stających u progu dorosłości.

Ogromne Gratulacje i Słowa Uznania!!!

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1