Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Turniej Kopa Sportowego w Kluczewie

Ostatni już w tym sezonie Turniej Kopa Sportowego odbył się 28 listopada w stolicy Kopa w Kluczewie. Tym turniejem zakończona została rywalizacja Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka. Wszystkie turnieje przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji. Graczom dopisywał humor i w przerwach chętnie dzielili się wrażeniami oraz swoim doświadczeniem w grze.

Prezes Stowarzyszenia Zdzisław Kaźmierczak jak zwykle zrobił wszystko, aby szczególnie ten turniej był atrakcyjny. W Kluczewie zawsze dopisują gracze. Przyjeżdżają z całej Wielkopolski. Tak było i tym razem. Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody, oprócz pucharów były nagrody rzeczowe (40), zostały nagrodzone wszystkie panie (9) i seniorzy powyżej 80 roku życia (9 osób). Z gratulacjami dla zawodników przyjechał Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka, Radna Gminy Przemęt Hanna Dobijata i Sołtys Kluczewa Jolanta Skoracka.
Wójt podziękował organizatorom, zaznaczając, że na wsparcie z jego strony zawsze mogą liczyć (tak było i tym razem). „Cieszę się, że przyjeżdżacie widzę że takie spotkania są potrzebne. Niech wygrywają najlepsi”.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce- Jerzy Piechowiak Kościan,
II – Edward Jankowski Wschowa,
III- Bernard Jakób Osłonin.
Wyniki G.P:
I miejsce Aleksander Majsnerowski Jutrosin,
II-miejsce-Jarosław Dominiczak Sączkowo,
III – Ryszard Suchanecki Rawicz.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1