Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert Noworoczny w Wieleniu

W niedzielę, 23 stycznia 2022 r. w Sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim odbył się Koncert Noworoczny pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka. Organizatorem koncertu byli: Gmina Przemęt oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Współorganizatorem: Parafia św. Wojciecha w Kaszczorze.

W muzycznym programie znalazły się najpiękniejsze kolędy polskie oraz standardy muzyki polskiej i światowej. Koncert poprowadziła Renata Brukiewicz. Wystąpili: Barbara Szelągiewicz- skrzypce, Emilia Zielińska – sopran, Mirosław Niewiadomski – tenor, Mariusz Adam Ruta – tenor.

Koncert był prawdziwą muzyczną ucztą, która w tym trudnym dla wszystkich czasie, miała wymiar ku pokrzepieniu serc. Z najlepszymi życzeniami noworocznymi, wyśpiewano nadzieję na lepsze jutro wolne od trosk związanych z pandemią. Widownia oklaskiwała artystów na stojąco. Już zapowiedziano, że z artystami, którzy koncertowali w Wieleniu dane nam będzie spotkać się niebawem – już za kilka miesięcy podczas odpustu w Wieleniu.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1