Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowy wzór wniosku o ustalenie warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego

Wójt Gminy Przemęt informuje, że od 3 stycznia 2022 roku obowiązuje w całym kraju nowy wzór wniosku o ustalenie warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r.
w sprawie określenia wzoru formularza wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy (Dz.U. z 2021 r., poz. 2462). Wniosek składać można w formie elektronicznej lub papierowej. W obu formach można także złożyć mapę stanowiącą jego obligatoryjny załącznik.

Wzór wniosku dostępny jest do pobrania w Urzędzie Gminy Przemęt oraz  na stronie Urzędu pod adresem: przemet.pl w zakładce: „ druki do pobrania”, a także  na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/wniosek-o-ustalenie-lokalizacji-inwestycji-celu-publicznego-albo-warunkow-zabudowy .

W Urzędzie Gminy Przemęt oraz na ww. stronach internetowych znajdują się także przykłady wypełnionych wniosków.

Wnioski złożone na starym, nieobowiązującym druku nie będą przyjmowane bądź będą zwracane Wnioskodawcy w celu przepisania na nowy druk wniosku.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1