Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Andrzej Grabowski w Przemęcie!

Z inicjatywy Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka tegoroczny Dzień Kobiet miał niecodzienny wymiar. W Przemęcie gościliśmy Andrzeja Grabowskiego. Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym zaprezentował się publiczności w dwóch spektaklach. Dwukrotnie sala Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie wypełniona była po brzegi!

Zainteresowanie spektaklem kabaretowym z okazji Dnia Kobiet przeszło oczekiwania organizatorów. Z uwagi na duże zainteresowanie zamiast jednego, zorganizowano dwa spektakle. Przed artystą wystąpili pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie wprowadzając publiczność w kabaretowy nastrój wieczoru. Na widowni zasiadły niemal wyłącznie panie jako to właśnie dla nich adresowany był scenariusz wtorkowego wieczoru 8 marca 2022 r.
Andrzej Grabowski bawił publiczność do łez. Talentem kabaretowym popisał się również Wójt Janusz Frąckowiak. Każda z Pań obecna na spektaklu otrzymała niespodziankę. Były to kwiaty, które z najlepszymi życzeniami wręczali Wójt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Waldemar Kalitka i panowie z GCKiB. W świetnych humorach i kwiatem na pamiątkę – tak zakończył się wieczór w Dzień Kobiet w Przemęcie!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1