Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

23 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Mochach uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych ??‍♀️
We współzawodnictwie uczestniczyły sześcioosobowe reprezentacje 8 szkół w każdej kategorii wiekowej. Uczniowie klas IV i młodsi biegali na dystansie 1000 m., klasy V-VI pokonywali dystans 1200 m. Natomiast starsi uczniowie z klas VII-VIII 1500 m. – dziewczęta, a chłopcy – 2000 m.
Od samego początku zawodnikom towarzyszyły ogromne emocje. Atmosferę podgrzewało słoneczko ☀️ i wspaniały doping kibiców, a nasi uczniowie walczyli na trasach z wielkim zaangażowaniem.
Dla naszej szkoły zawody rozpoczęły się zaskakującym sukcesem najmłodszych chłopców. Cała „szósteczka” w składzie: Kamil Jaskuła, Sebastian Pabich, Filip Józefowski, Antoni Woga, Ignacy Knop i Jan Placek drużynowo zajęli I miejsce? Indywidualnie Kamil Jaskuła wywalczył brązowy medal?a tuż za nim przybiegł na czwartej pozycji Sebastian Pabich. Nasze „złote” chłopaki wywalczyli awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 26 kwietnia w Żerkowie.
Dziewczynki z klas V-VI w składzie: Zofia Gorzelniak, Hanna Paterek, Amelia Bohne, Dominika Waligórska, Karolina Mielcarek, Marta Kozłowska zajęły drużynowo III miejsce? a najlepiej w tej kategorii pobiegła Zofia Gorzelniak plasując się na 7 miejscu. Natomiast starsze dziewczęta z klas VII-VIII zajęły drużynowo II miejsce? indywidualnie najlepiej wypadły w tej kategorii Maria Murek – VI miejsce i Nikola Czarna – VII miejsce.
Szkołę reprezentowali także Julian Franc, Zbigniew Tomiak, Hubert Kaźmierczak, Radosław Hamrol, Mikołaj Niedzielski, Fabian Brożyński, Jan Wojciechowski w kat. klas V-VI oraz Maciej Szymendera, Dawid Kaczmarek, Piotr Rzyski, Albert Rzyski, Mikołaj Adamczak i Tomasz Mielcarek w kat. klas VII-VIII. Tutaj nie było zaskakujących sukcesów, ale na pewno nasi uczniowie dali z siebie wszystko i godnie reprezentowali szkołę w Mochach.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspaniałą wolę walkę i zaangażowanie. Najmłodszej drużynie chłopców życzymy powodzenia na finale wojewódzkim. Trzymamy za Was kciuki
???
Honorata Paterek
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1