Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

WIOSNA W ZESPOLE SZKÓŁ W PRZEMĘCIE

21 marca pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy upragnioną wiosnę. Bardzo za nią tęskniliśmy, dlatego też zgotowaliśmy jej huczne powitanie.

Klasy 1a, 1b i 3b śpiewająco szukały wiosny w Perkowie i zorganizowały wiosenną olimpiadę zakończoną poczęstunkiem. Klasy 2a, 2b i 3a otrzymały listy od Pani Wiosny i uczestniczyły w wiosennych podchodach szukając przy tym oznak wiosny. Następnie malowały wiosnę i aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Na orliku uczniowie klas 4-8 rozegrali mecze piłki nożnej i w „dwa ognie”. Były również tańce i śpiewy. Dziewczyny wykonywały różne piramidy gimnastyczne. Na zakończenie rozegraliśmy mecz w „palanta” – nauczyciele kontra uczniowie. Wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania. Było mnóstwo śmiechu i radości, a przy tym dużo słońca.

Wiosna zaskoczyła również słonecznym porankiem uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy przywitali Ją nietypowymi „nosidłami” – wszystkie klasy wykazały się niezwykłą kreatywnością i zamiast tradycyjnych plecaków zabrali ze sobą walizki, skrzyneczki, podbieraki, chlebaki. Dzień ten dostarczył wszystkim mnóstwo zabawy i dzięki niemu wszyscy uczniowie mogli powrócić do lat dziecięcych.

Pierwszy Dzień Wiosny jest też Dniem Kolorowej Skarpetki, dlatego na znak solidarności z osobami z osobami z Zespołem Downa ubraliśmy kolorowe skarpetki.

Nareszcie mamy wiosnę!!!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1