Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Azymut Mochy drużynowo wywalczył 2 miejsce w Polsce

W dniach 17-19 czerwca 2022r. w Połczynie Zdrój odbyły się zawody w Biegu na Orientację pod nazwą Puchar Najmłodszych będące nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski Dzieci i Młodzików. Po raz kolejny zawodnicy klubu HKS Azymut Mochy potwierdzili swą przynależność do ścisłej krajowej czołówki. Świadczy o tym zdobycie 8 medali, w tym dwóch złotych, dwóch srebrnych i 4 brązowych.

Podczas trudnego technicznie biegu sprinterskiego po uliczkach i zaułkach Połczyn Zdrój, złoty medal w kategorii K13 zdobyła Milena Miś, natomiast medal brązowy Mikołaj Niedzielski w kategorii M12. Miejsce czwarte zajął Julian Franc w M12 oraz Sebastian Pabich w M10. Medale i nagrody wręczał poseł na Sejm, Połczynianin- Sławomir Nitras oraz Zastępca Burmistrza p. Emilia Mazur.

W trudnym bagnistym terenie poprowadzono trasy biegu klasycznego i sztafetowego.

Podczas biegu klasycznego srebrny medal zdobyła Milena Miś w kategorii K13 natomiast medal brązowy Fabian Wyrwa w kategorii M12 i Sebastian Pabich w M10. Julian Franc był szósty.

Wiele emocji przyniosły jak zwykle biegi sztafetowe.

Rewelacyjnie pobiegli chłopcy w M12 zdobywając medal złoty w składzie: Julian Franc, Mikołaj Niedzielski i Fabian Wyrwa. Szóste miejsce zajęła sztafeta w składzie: Bruno Pietrzak, Fabian Młynkowiak i Adam Jagielski. Sebastian Pabich i Joachim Dobrzyński wraz z Mają Gorzelniak, wywalczyli medal srebrny w kat. M10.

Najstarsze dziewczęta w składzie: Milena Miś, Hanna Paterek i Magdalena Kaźmierczak zdobyły medal brązowy.

Drużynowo wywalczyliśmy 2 miejsce w Polsce ustępując tylko WKS Wawel Kraków.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1