Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Podpisano dwie umowy na realizację zadań w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2022-2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w dniu 21.06.2022 r. Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie Agnieszka Kędziora razem z Wójtem Gminy Przemęt Januszem Frąckowiakiem podpisała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego dwie umowy na realizację zadań w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2022-2023.

Samorząd Województwa reprezentował na spotkaniu Wicemarszałek Krzysztof Grabowski wraz z Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Izabelą Mroczek.

W ramach Działania 11 Aktywizacji mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw służących włączeniu społecznemu, w szczególności osób starszych, młodzieży, niepełnosprawnych, mniejszości narodowych i innych osób wykluczonych społecznie pozyskano kwotę w wysokości 36.000,00 zł na realizację operacji: konkurs kulinarny „Szparagi nasze złoto z ziemi”.

Natomiast w ramach Działania 6 Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju pozyskano kwotę w wysokości 36.000,00 zł na realizację operacji: książka kulinarna „Smaki Ziemi Przemęckiej”.

Gratulujemy !

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1