Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ahoj przygodo! To był tydzień pełen wrażeń

Ahoj przygodo! To był tydzień pełen wrażeń.
Wakacje rozpoczęliśmy dniem na plaży. Dzieci poznały czym jest żeglarstwo, jak wygląda nauka w szkole żeglarskiej, w której zajęcia odbywają się na wodzie. Poznały przedmioty związane z życiem na morzu, między innymi luneta czy sekstant. A o tym wszystkim opowiedziała nam Marta Glumińska, która do takiej szkoły uczęszczała. Druga część zajęć upłynęła przy wspólnej zabawie, przeciąganiu liny i budowaniu zamków z piasku.

We wtorek towarzyszyła nam atmosfera rywalizacji. Były animacje, wyścigi rzędów oraz gry zespołowe. Dla dzieci najlepszą atrakcją była czerwona oranżada i gra w kapsle.

Kolejnego dnia w sali GCKiB zebrali się fani Pokemon oraz Minecraft. Przez dwie godziny tworzyliśmy, budowaliśmy i programowaliśmy postaci z klocków LEGO. Warsztaty prowadziła firma Bricks 4 Kidz – Wolsztyn / Grodzisk Wlkp.

Wakacyjną przygodę zakończyliśmy wyjazdem do parku rozrywki „Majaland”. Na uczestników czekało tam mnóstwo atrakcji, karuzele, statki i strefa wodna oraz drewniana kolejka „Wilkołak” – tylko dla tych odważnych 😉

Sami zerknijcie co się u nas działo!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1