Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Obchody jubileuszu 90-lecia OSP Mochy. Medale, odznaki i wspólna celebracja

Uroczyste obchody 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mochach odbyły się sobotę, 15 lipca. Wszystko rozpoczęło się od Mszy świętej w intencji strażaków z Moch. Po nabożeństwie zgromadzeni uczestnicy przeszli do restauracji Stara Mleczarnia, gdzie odbywała się główna część uroczystości.

W uznaniu wyjątkowej służby dla społeczności lokalnej, nastąpiło wręczenie honorowych medali za zasługi dla pożarnictwa. Osoby wyróżnione otrzymały brązowe, srebrne i złote medale. Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Wolsztynie przyznało Odznakę Strażak Wzorowy.

Podczas uroczystości wręczono również odznaki „Za wysługę lat” za długoletnią służbę. Strażacy zostali uhonorowani za 10, 15, 20, 25, 30, 35, 50 oraz 60 lat pełnienia służby.

90-lecie OSP Mochy nie tylko przypominało o długiej historii jednostki, ale również umacniało więzi społeczne wokół tych niezwykłych bohaterów. To wydarzenie było wyjątkową okazją do uhonorowania i celebrowania ich trudu, poświęcenia i oddania.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1