Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie strażaków weteranów

6 lipca 2023 roku, aż 137 strażaków z ternu gminy miało okazję spotkać się w Ośrodku Wypoczynkowym Krokus w Wieleniu. Organizatorem tego wyjątkowego dnia była jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu.

Głównym celem tego spotkania było podziękowanie strażakom za ich służbę oraz uhonorowanie ich bohaterstwa. W uznaniu za ich wysiłek, strażacy ci otrzymali świadczenia ratownicze w postaci dodatków do swoich emerytur. Wsparcie finansowe miało na celu zrekompensowanie trudu i poświęceń, jakie strażacy musieli podjąć, aby ochraniać mieszkańców gminy przed zagrożeniami.

Przed spotkaniem, strażacy musieli wypełnić odpowiednie wnioski w celu uzyskania świadczeń ratowniczych. Koordynacją tego procesu zajął się pracownik urzędu, który udzielał pomocy w wypełnianiu dokumentów i zbierał wymagane informacje. Dzięki temu niezbyt skomplikowane procedury były przyspieszone.

Spotkanie w Ośrodku Wypoczynkowym Krokus było okazją do zacieśnienia więzi między strażakami weteranami. To miejsce pełne naturalnego piękna i spokoju dostarczało odpowiedniej atmosfery do wspomnień, rozmów i dzielenia się doświadczeniami. Wielu strażaków miało okazję spotkać dawnych przyjaciół i współpracowników, dzięki czemu mogli się wzajemnie wspierać i czerpać radość z tego wyjątkowego dnia.

Po oficjalnej ceremonii podziękowań, strażacy mieli możliwość spędzenia wolnego czasu na ośrodku wypoczynkowym. Jednak to, co wyróżniało to spotkanie spośród innych, to niecodzienny element niespodzianki. Strażacy mieli okazję popłynąć krakenem po jeziorze.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1