Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zawody Sikawek Konnych i Old Boy oraz Old Girl

W minioną sobotę, 1 lipca, na boisku sportowym w Solcu odbyły się XIV Powiatowo-Gminne Zawody Sikawek Konnych oraz V Powiatowo-Gminne Zawody Old Boy i Old Girl. Impreza przyciągnęła liczne drużyny z terenu powiatu, które rywalizowały w duchu sportowej rywalizacji i wzajemnej przyjaźni.

W zawodach Sikawek Konnych wzięło udział 20 drużyn, z których 6 było żeńskich, a 14 męskich. Konkurencja była zacięta, a strażacy dawali z siebie wszystko, by zdobyć prestiżowe miejsca na podium.

W grupie żeńskiej triumfowała drużyna z OSP Siekowo. Ich doskonała technika i umiejętności pozwoliły im na pokonanie trudnego toru przeszkód w najszybszym czasie. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP Tuchorza, która również zaprezentowała wysoką formę i determinację. Trzecie miejsce zajęła drużyna OSP Bucz, która udowodniła swoje umiejętności i waleczność.

W zawodach Sikawek Konnych w grupie męskiej najsilniejsza okazała się drużyna OSP Wroniawy. Jej zawodnicy świetnie poradzili sobie z wymagającym toru przeszkód i sięgnęli po zwycięstwo. Na drugim miejscu znalazła się drużyna OSP Jażyniec, a trzecie miejsce zajęli strażacy z OSP Siedlec.

W Zawodach Old Boy i Old Girl udział wzięło łącznie 20 drużyn, z czego 5 było żeńskich, a 15 męskich. Drużyny te stanowiły doskonałą mieszankę doświadczenia i energii, a zawodnicy dawali z siebie wszystko, by zdobyć prestiżowe miejsca na podium.

W kategorii Old Girl pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Reklin. Ich doskonała strategia i wysoka jakość wykonania zadań zapewniły im zwycięstwo. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP Siedlec, a trzecie miejsce zdobyli strażacy z OSP Siekowo.

W kategorii Old Boy triumfowali ponownie strażacy z OSP Reklin. Na drugim miejscu znalazła się drużyna OSP Boruja, a trzecie miejsce zajęli strażacy z OSP Chobienice.

Na zakończenie uroczystości wręczono również prestiżowe Puchary Wójta Gminy Przemęt. Drużyna OSP Siekowo otrzymała Puchar Wójta Gminy Przemęt dla najlepszej drużyny z terenu Gminy Przemęt w grupie żeńskiej – Sikawek Konnych oraz w kategorii Old Girl. Z kolei OSP Kluczewo odebrała Puchar Wójta Gminy Przemęt w kategorii Old Boy oraz grupie męskiej – Sikawek Konnych, podkreślając tym samym swoją wyjątkową pozycję wśród konkurentów.

Zawody Sikawek Konnych i Old Boy oraz Old Girl w Solcu były pełne emocji, sportowej rywalizacji i przyjaźni. Strażacy pokazali swoje umiejętności, determinację oraz zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim drużynom udziału w tych zawodach oraz osiągniętych wyników.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1