Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kształtują przyszłość z pasją. Nauczyciele uhonorowani aktami mianowania

W poniedziałek 21 sierpnia w siedzibie Urzędu Gminy Przemęt odbyło się wyjątkowe wydarzenie. W uroczystym spotkaniu w obecności Wójta Janusza Frąckowiaka oraz Kierownika Wydziału Oświaty Marty Sobierajskiej, sześciu pedagogów otrzymało akty mianowania, stanowiące dowód uznania za ich zaangażowanie i wysiłek w pracy dydaktycznej.

Wieloletnia tradycja uhonorowania nauczycieli, którzy z powodzeniem zaliczyli egzamin, to nie tylko akt formalny, ale również okazja do podkreślenia ich roli w kształtowaniu przyszłości młodych ludzi. Tegoroczne wręczenie aktów mianowania było momentem pełnym wzruszeń i radości, zarówno dla uhonorowanych nauczycieli, jak i dla ich bliskich.

Do grona nowo mianowanych nauczycieli dołączyli: Adam Michalewicz (SP Mochy), Justyna Murek (SP Mochy), Jagoda Pauch (Przedszkole Mochy), Anna Tomaszewska (SP Kluczewo), Iwona Kasperska (Przedszkole Kaszczor) i Katarzyna Kicińska (Przedszkole Kaszczor).

To nauczyciele, poprzez swoją pracę, wpływają na rozwój i przyszłość młodych umysłów, kształtując wartości i umiejętności, które mają fundamentalne znaczenie dla ich życia.

Wręczenie aktów mianowania to symboliczny akt wdzięczności i uznania, jednak największym zyskiem jest świadomość, że dzieci i młodzież mogą czerpać wiedzę od kompetentnych pedagogów.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1