Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Niedziela w duchu sportowej rywalizacji. Siatkarski Piknik Rodzinny w Perkowie

W niedzielne popołudnie, 13 sierpnia, plażę w Perkowie wypełnił duch sportowej rywalizacji. Tuż przy jeziorze odbył się Siatkarski Piknik Rodzinny, którego organizatorami było GCKiB w Przemęcie oraz Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Perkowo. Turniej przyciągnął uwagę nie tylko uczestników, ale także licznych kibiców.

Rozgrywki odbywały się na dwóch boiskach. Choć w grę wchodziła rywalizacja, to przeważał duch fair play i dobra zabawa. Każda drużyna miała szansę pokazać swoje umiejętności i cieszyć się chwilą sportowego wysiłku.

Na trybunach zgromadzili się okoliczni wczasowicze, przyjaciele i rodziny, którzy gorąco dopingowali swoich zawodników. Przy boiskach powstała również wyjątkowa strefa wypoczynku, gdzie rozmieszczone były leżaki i plażowe krzesła. To miejsce stało się oazą dla tych, którzy chcieli odpocząć i cieszyć się widokiem emocjonujących zawodów siatkarskich.

Atmosfera była wyjątkowo piknikowa – dzieci bawiły się w piasku, a zapach grillowanych potraw unosił się w powietrzu. Turniej siatkarski nie tylko dał uczestnikom okazję do rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim do spędzenia miło czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zbliżył ludzi, umożliwił wspólną zabawę.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1