Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Państwo Michałowscy świętują 68 lat małżeństwa

Wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, miał zaszczyt osobiście odwiedzić Państwa Irenę i Władysława Michałowskich z Przemętu. Okazja była wyjątkowa – jubileusz 68 lat pożycia małżeńskiego.

Spotkanie odbyło się w przyjaznej, serdecznej atmosferze, pełnej ciepłych chwil. Wójt przyniósł ze sobą kwiaty i list gratulacyjny dla małżonków. Janusz Frąckowiak podkreślił, że ich staż małżeński jest prawdziwym powodem do dumy.

– 68 lat to naprawdę imponujący wynik. Wasza historia to dowód na to, że prawdziwa miłość przetrwa próbę czasu – powiedział Wójt podczas spotkania.

Państwo Michałowscy z wielką chęcią dzielili się historią swojej miłości, która rozpoczęła się wiele lat temu. Opowiadali o tym, jak się poznali, jakie przeszkody musieli pokonać i jakie cudowne chwile razem przeżyli. Było mnóstwo śmiechu, radości i wzruszających wspomnień.

Jubilaci doczekali się w tym czasie pięciorga dzieci, czternaściorga wnuków i aż dwudziestu trzech prawnuków. Rodzina to dla nich najważniejsze, dlatego czas wolny zawsze spędzają wspólnie. Pan Władysław z zamiłowania jest majsterkowiczem i chętnie oddaje się temu hobby, podczas gdy Pani Irena spędza wolne chwile z książką w ręku, zatapiając się w literackich opowieściach.

Takie historie są prawdziwą inspiracją i dowodem na to, że warto dbać o swoje relacje, bo prawdziwa miłość potrafi przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1