Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rada Budowy. Spotkanie kontrolne i konsultacje z mieszkańcami 

19 września odbyła się rada budowy, mająca na celu kontrolę postępu prac przy realizacji kluczowych inwestycji na terenie gminy. Spotkanie, organizowane z inicjatywy Wójta Gminy Przemęt, zgromadziło inspektorów, kierowników, przedstawicieli wykonawców oraz przedstawicieli Urzędu Gminy.

Delegacja wzięła pod lupę kilka kluczowych inwestycji na terenie gminy. Wśród odwiedzonych miejsc znalazły się: stadion w Buczu, budowana ścieżka rowerowa łącząca Radomierz, Błotnicę oraz Starkowo, budowa ulicy Akacjowej w Kluczewie oraz budowa ulicy Sosnowej w Nowej Wsi.

Celem takich spotkań jest nie tylko kontrola postępu prac. To przede wszystkim możliwość odpowiedzi na liczne pytania oraz spełnienie oczekiwań mieszkańców Gminy Przemęt. Wielu z nich aktywnie angażuje się w życie lokalnej społeczności, zgłaszając swoje uwagi i potrzeby dotyczące inwestycji gminnych.

Rada Budowy jest więc nie tylko formą kontroli, ale przede wszystkim mostem łączącym władze z mieszkańcami. Dzięki temu Gmina Przemęt może działać jeszcze skuteczniej i zgodnie z potrzebami społeczności, której służy.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1