Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Medale za wkład w edukację. Nauczycielki z Przemętu odznaczone

Jedenastego października w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu miała miejsce wyjątkowa chwila dla polskiego środowiska oświatowego. W uroczystym otoczeniu nauczyciele z regionu wielkopolskiego zostali docenieni za swoją pracę i zaangażowanie w kształcenie młodzieży.

Nagrody, medale oraz krzyże zasługi wręczane były przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. W gronie wyróżnionych znalazły się nauczycielki z naszej gminy: Marzena Mikołajczak, Sylwia Styszyńska, Agnieszka Szczepaniak oraz Mariola Kruk. W uroczystości towarzyszyła również Dyrektor Zespołu Szkół w Przemęcie Katarzyna Wiśniewska, która wspierała swoje podopieczne w tym ważnym dla nich dniu.

Centralnym punktem ceremonii było wręczenie Medali za Długoletnią Służbę, które otrzymały wymienione wcześniej nauczycielki. Odznaczenia te wręczyli: Wojewoda Wielkopolski Beata Maszewska oraz Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu Robert Gaweł.

Medale za Długoletnią Służbę to odznaczenia państwowe, które są świadectwem uznania dla osób, które przez wiele lat służyły Polsce, pracując sumiennie i rzetelnie. W kontekście oświaty jest to wyjątkowo ważne wyróżnienie, bowiem nauczyciele są fundamentem kształtowania młodego pokolenia Polaków.

Dla wyróżnionych nauczycielek było to nie tylko podsumowanie wielu lat pracy, ale przede wszystkim uznanie za ich codzienny trud, pasję i zaangażowanie w wychowywanie uczniów.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1