Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mochy świętują. 70 lat Koła Łowieckiego Dzik i 100 lat PZŁ

W październiku odbyły się uroczystości z okazji 70-lecia Koła Łowieckiego „Dzik” w Mochach oraz stulecia Polskiego Związku Łowieckiego. Uroczystość, oprawiona tradycyjnymi sygnałami myśliwskimi, rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru Koła.

Na uroczystość przybyło wiele ważnych postaci związanych z łowiectwem i samorządem. Wśród gości byli m.in. Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, który z okazji jubileuszu przekazał czek na kwotę 2000 zł na rzecz Koła. Obecni byli również przedstawiciele innych kół łowieckich, Nadleśnictwa Włoszakowice oraz liczni przyjaciele i współpracownicy środowiska łowieckiego.

Prezes Koła, Marek Seidel, podziękował wszystkim za przybycie i podkreślił znaczenie jubileuszu dla członków Koła. Z okazji stulecia Polskiego Związku Łowieckiego, ZG PZŁ w Warszawie przekazał specjalne przesłanie jubileuszowe.

Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie medali za zasługi dla wielkopolskiego łowiectwa. Medal otrzymali: Robert Wawrzyniak, Janusz Kokornaczyk oraz Sławomir Marcinowski. Ponadto wielu członków koła zostało wyróżnionych odznakami honorowymi za wieloletnią działalność.

Uroczystości zakończyły się pamiątkowym zdjęciem oraz degustacją kuchni myśliwskiej, której potrawy przygotował kucharz i jednocześnie myśliwy. Następnie uczestnicy mieli okazję bawić się na biesiadzie myśliwskiej.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1