Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nie tylko gry, ale też edukacja. Ponad 100 uczniów na PGA

Dzięki owocnej współpracy Wójta Gminy Przemęt – Janusza Frąckowiaka oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich – Tomasza Kobierskiego, ponad 100 uczniów z naszej gminy miało niepowtarzalną okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń dla miłośników gier komputerowych w tej części Europy – Poznań Game Arena.

Poznań Game Arena (PGA) to nie tylko największe w Polsce targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, ale także ważne miejsce spotkań dla branży oraz indywidualnych zwiedzających. Przez blisko 17 lat swojej działalności, PGA zgromadziło ponad 370 000 fanów sprzętu, produkcji i multimediów gamingowych, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. To niewątpliwie świadectwo rangi i jakości tej imprezy.

To właśnie na tę prestiżową imprezę, w piątek z terenu Gminy Przemęt wyruszyły dwa autokary wypełnione młodymi entuzjastami nowych technologii. Uczniowie mieli nie tylko okazję zobaczyć najnowsze produkcje i technologie gamingowe, ale także poznali kulisy organizacji tak wielkiego wydarzenia oraz mieli okazję spotkać się z przedstawicielami branży.

Inicjatywa Wójta Frąckowiaka oraz Prezesa Kobierskiego to doskonały przykład, jak ważna jest współpraca lokalnych władz z przedsiębiorstwami na rzecz rozwoju młodzieży oraz promocji kultury i edukacji w regionie. Dzięki takim wyjazdom młodzież z naszej gminy ma możliwość rozwijania swoich pasji, zdobywania wiedzy oraz nawiązywania cennych kontaktów.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1