Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pół wieku miłości. 26 par świętowało Złote Gody

W tym roku aż 26 par z naszej gminy obchodziło swoje Złote Gody – 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Jubileusz ten to świadectwo miłości, zaufania, wspólnych przeżyć oraz determinacji w przetrwaniu różnych trudności życiowych. Z tej okazji jubilaci spotkali się w restauracji „Stara Mleczarnia” w Mochach.

Na uroczystość zaproszeni zostali najważniejsi przedstawiciele lokalnych władz: Wójt Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Przemęt Elżbieta Wita, sołtys Moch Bogusław Tomiak oraz Radny Rady Gminy Przemęt Piotr Kokornaczyk. Ich obecność była wyrazem uznania dla roli, jaką odgrywają trwałe związki w budowaniu społeczności i podtrzymywaniu tradycji.

Jednym z najbardziej wzruszających momentów uroczystości było wręczenie przez Wójta Janusza Frąckowiaka Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. To symboliczne odznaczenie jest wyrazem uznania dla trwałości, lojalności i miłości, które przez lata łączyły małżonków. Wraz z medalem, jubilaci otrzymali również piękne bukiety kwiatów.

Wydarzenie nie obyło się bez artystycznego akcentu. Uczniowie miejscowej Szkoły w Mochach przygotowali specjalny program artystyczny na tę okazję, który podbił serca wszystkich obecnych. Młodzi artyści ze szkoły z pasją i zaangażowaniem przedstawili występy muzyczne, taneczne oraz recytatorskie.

Takie wydarzenia jak Złote Gody przypominają o sile małżeństwa, o jego pięknie, ale też o wyzwaniach, z którymi trzeba się mierzyć przez wiele lat. To także moment refleksji nad tym, jak ważne są relacje, które budujemy i pielęgnujemy.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim jubilatom, życząc im kolejnych lat pełnych miłości, zrozumienia i wspólnych chwil. Oby kolejne jubileusze były równie radosne i pełne ciepłych wspomnień.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1