Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sukces HKS Azymut Mochy. 5 medali na Mistrzostwach Młodzików

W dniach 7-8 października w Obornikach Śląskich odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Reprezentacja HKS Azymut Mochy zdobyła łącznie 5 medali i znaczną ilość miejsc w pierwszej dziesiątce.

Sztafety 3-zmianowe, które rozpoczęły sobotnie zmagania, były prawdziwym testem dla naszych sportowców. Drużyna dziewcząt w składzie Milena Miś, Hanna Paterek i Magdalena Kaźmierczak stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal. Ich koleżanki, Dominika Waligórska, Zofia Gorzelniak i Amelia Bohne, zapewniły drużynie srebrny krążek. W kategorii męskiej Julian Franc, Bruno Pietrzak i Maciej Piasecki zdobyli brąz.

Bieg sprinterski po ulicach Obornik Śląskich przyniósł kolejne emocje. Sebastian Pabich, biegnąc wśród znacznie starszej konkurencji, uplasował się na trzecim miejscu, co jest ogromnym osiągnięciem.

Niedzielne zmagania w biegu klasycznym w malowniczej okolicy stadniny „Koński Dwór” pokazały, że nasi zawodnicy czują się najlepiej w terenie leśnym. Mimo że tylko Piotr Golinowski zdobył medal, większość reprezentacji HKS Azymut Mochy uplasowała się w czołowej dwudziestce. O pechu może mówić Amelia Bohne, która złoty medal przegrała na ostatnim przebiegu wybierając wariant przez pole kukurydzy ostatecznie zajmując 5 pozycję.

Gratulacje dla wszystkich uczestników! Wasze osiągnięcia to dowód na to, że przyszłość sportu w Mochach jest w dobrych rękach.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1