Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

50 lat razem. Złote Gody Państwa Rzonsowskich

Wójt gminy, Janusz Frąckowiak, miał zaszczyt gościć w Urzędzie Gminy wyjątkową parę – Państwa Rzonsowskich z Bucza, świętujących 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Państwo Jolanta i Eugeniusz Rzonsowscy, którzy przez pół wieku dzielili ze sobą zarówno dobre, jak i trudne chwile, odwiedzili Urząd Gminy, aby uczcić tę doniosłą rocznicę. Ich miłość i oddanie względem siebie jest inspiracją dla wielu mieszkańców gminy.

Z okazji Złotych Godów, wójt Janusz Frąckowiak wyraził swoje gratulacje i podziękowania dla Państwa Rzonsowskich za ich wkład w życie społeczności lokalnej. Podkreślił, jak ważne są takie momenty, które łączą pokolenia i stanowią przykład trwałych i silnych relacji.

Państwo Rzonsowscy, w swojej pięknej życiowej podróży, doczekali się dwójki dzieci, pięciorga wnuków oraz dwójki prawnuków. To właśnie rodzina jest dla nich największym skarbem. Ich pasje również są godne podziwu – zarówno podróże, które są dla nich źródłem nieustającej radości, jak i praca w ogródku, która przynosi im wiele zadowolenia i spokoju.

To spotkanie w Urzędzie Gminy Przemęt było nie tylko okazją do świętowania, ale również do refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze. Państwo Rzonsowscy są żywym przykładem, że miłość, rodzina i wspólne pasje mogą być fundamentem szczęśliwego i spełnionego życia.

Wójt gminy, w imieniu wszystkich mieszkańców, złożył jubilatom najlepsze życzenia, wręczył list gratulacyjny oraz kwiaty. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1