Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zabawa taneczna

Wieczorek taneczny w Kluczewie był okazją do uczczenia zakończonego remontu ulicy Akacjowej. Impreza odbyła się 25 listopada w sali wiejskiej, która dosłownie w kilka minut za sprawą Rady Sołeckiej wsi Kluczewo zamieniła się w bankietową salę.

Słodki stół, loteria fantowa i pyszny tort to jedne z wielu atrakcji, które czekały na mieszkańców. Nie zabrakło też świetnej, imprezowej muzyki, którą zapewnił zespół Vacat. Takie Andrzejki można mieć co roku! A już tym bardziej jak jest taka okazja do świętowania.

Warto wspomnieć, że równocześnie podejmowano prace drogowe w innych miejscowościach. Infrastrukturę ulepszono także w Popowie Starym, Perkowie, Nowej Wsi oraz Mochach.

– Wspomniane inwestycje nie tylko zwiększą komfort, ale też bezpieczeństwo mieszkańców. Nowe nawierzchnie będą bardziej odporne na uszkodzenia i pozwolą na komfortowe użytkowanie przez wiele lat. A wszystko dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom wykorzystywanym podczas prac. W końcu komfort i bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet – mówi Janusz Frąckowiak, wójt gminy Przemęt.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1