Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Awans zawodowy nauczyciela.

W dniu 14 grudnia 2023 r. Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak dokonał uroczystego wręczenia aktu nadania stopnia nauczyciela mianowanego Pani Ewie Pelec z Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu, która 7 grudnia pomyślnie zdała egzamin przed komisją egzaminacyjną.

Akt nadania wraz ze ślubowaniem zostały wręczone w obecności Wójta Pana Janusza Frąckowiaka i Pani Marty Sobierajskiej Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu.

Pani Ewa Pelec, od lat związana z przedszkolem w Buczu, znana jest ze swojego niezwykłego zaangażowania i poświęcenia dla rozwoju najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Jej metody pracy, oparte na integracji i wspieraniu dzieci w różnym wieku, zyskały uznanie zarówno wśród rodziców, jak i kolegów po fachu.

Wójt Janusz Frąckowiak, wręczając akt, podkreślił znaczenie pracy nauczycieli w kształtowaniu przyszłych pokoleń oraz wyraził swoje uznanie dla profesjonalizmu i serca wkładanego w pracę przez Panią Pelec. „To ważny dzień nie tylko dla Pani Ewy, ale także dla całej społeczności edukacyjnej naszej gminy” – dodał wójt.

Pani Ewie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju zawodowego!

Wręczony dokument świadczy o poszerzeniu, pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych oraz potwierdza wysokie kompetencje. Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1