Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Elegancja i mądrość. Pani Teresa Grodziska świętuje 91 lat

Z okazji niedawnych urodzin Pani Teresy Grodziskiej, która 20 listopada obchodziła swoje 91. urodziny, Wójt Janusz Frąckowiak złożył jej serdeczne życzenia podczas specjalnej wizyty w Dziennym Domu Pomocy Senior + w Błotnicy.

Pani Teresa Grodziska, emerytowana nauczycielka muzyki i języka polskiego, znana jest w Błotnicy z pasji, jaką wkładała w swoją pracę zawodową przez wiele lat. Od początku działalności DDP Senior + w Błotnicy, do którego regularnie uczęszcza, Pani Teresa wnosi ogrom ciepła i energii. Warto podkreślić, że miała ona nawet okazję uczyć niektóre z obecnych koleżanek z placówki.

Muzyka odgrywa w jej życiu kluczową rolę. Gra na pianinie, a udział w koncertach filharmonii to jej ulubione sposoby na spędzanie wolnego czasu. Pani Teresa cieszy się ogromnym szacunkiem w lokalnej społeczności, będąc symbolem zaangażowanej i oddanej nauczycielki.

Jej codzienna dbałość o zdrowie i aktywność fizyczna jest godna podziwu. Pani Teresa, znana z elegancji i zadbanego wyglądu, wciąż prowadzi aktywne życie, będąc częstym gościem na wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Siekówku.

Wójt Janusz Frąckowiak, odwiedzając Panią Teresę, wyraził podziw i gratulacje za jej życiowe osiągnięcia oraz za to, jak wiele wniosła do naszej społeczności.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1