Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Magia świąt zawitała do Przemętu. Pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

W minioną niedzielę mieszkańcy Przemętu oraz okolic mieli okazję doświadczyć niezapomnianej magii świąt podczas pierwszego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00 i trwało aż do godzin wieczornych, dostarczając nie tylko wspaniałych przeżyć, ale także uśmiechów i radości.

Całe świętowanie rozpoczęło się występami utalentowanych dzieci ze szkół, które prezentowały się zarówno w tańcu, pokazach, jak i w grze na instrumentach. Dodatkowo, scena rozbłysnęła wspaniałymi śpiewami. Nieocenioną rolę odegrały także sekcje działające przy GCKiB w Przemęcie; sekcja wokalna S!ING, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz mażoretki Vena, które swoimi występami podniosły poziom magii w powietrzu. Ponad dwustu małych artystów udowodniło, że talent nie zna wieku.

Wyjątkowym punktem programu były odwiedziny Świętego Mikołaja, który zawitał na scenie równo o 17:30. W otoczeniu uroczej świątecznej scenerii rozdawał on dzieciom słodkie upominki, tworząc tym samym niezapomnianą chwilę dla najmłodszych.

W ramach dodatkowych atrakcji organizatorzy przygotowali warsztaty z malowania bombek, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, kolejkę na szynach dla najmłodszych, wystawa prac uczestników Klubów Senior+ z Gminy Przemęt, ognisko oraz odwiedziny ponad 2-metrowego misia polarnego, który przyciągał uwagę wszystkich uczestników.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć naszych Kół Gospodyń Wiejskich, które zaserwowały uczestnikom wspaniałą świąteczną ucztę, a stoiska pełne wigilijnych potraw zachęcały do degustacji przysmaków. Prawdziwy raj dla miłośników piękna i rękodzieła stworzyli lokalni wystawcy oraz szkoły, prezentując wyjątkowe ozdoby, tworzone z pasją.

Jarmark zwieńczył wyjątkowy koncert świąteczny Szymona Gądy, który wraz z solistami, uświetnił wieczór repertuarem pełnym hitów polskich oraz zagranicznych.

To niezwykłe wydarzenie nie tylko połączyło mieszkańców Przemętu w atmosferze radości i świątecznego klimatu, ale również utrwaliło się w pamięci jako pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy. Mamy nadzieję, że ta świąteczna muzyka i słowa które dzisiaj wybrzmiały oraz wszystko to, co towarzyszyło nam w tym dniu zostanie z Państwem na długo. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1