Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Od serca dla serca. Wyjątkowa paczka od UTW Przemęt

Święta to czas radości i ciepła, a dzięki inicjatywie Krystyny Klawinskiej, przewodniczącej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Przemęcie (UTW), ten wyjątkowy okres stanie się jeszcze piękniejszy dla  mieszkańca naszej gminy.

Choć świąteczne dekoracje, pyszne jedzenie i zimowa aura to elementy, które większość z nas kojarzy ze Świętami, dla wielu osób starszych ten czas może być trudny z powodu samotności. Właśnie dlatego działający przy GCKiB w Przemęcie UTW postanowił wyjść naprzeciw tym potrzebom.

Inicjatywa „świąteczna paczka” to projekt mający na celu dostarczenie ciepła i radości osobom starszym w naszej gminie. Podarunki, złożone przez studentów UTW, zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemęcie, skąd trafiły do osoby samotnej.

Pomysłodawczyni akcji, Krystyna Klawinska, podkreśla znaczenie takich działań, zwłaszcza w świątecznym okresie.

Ta piękna inicjatywa to przypomnienie, że święta to nie tylko czas radości i świętowania, ale także okazja do okazania empatii i wsparcia tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Działania takie jak „świąteczna paczka” są dowodem na to, że wspólnymi siłami możemy sprawić, by święta były magiczne dla każdego.

 

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1