Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Oficjalne otwarcie siłowni. RAMPA – studio treningu zaprasza

W niedzielne popołudnie, 10 grudnia społeczność gminy Przemęt zgromadziła się, by uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej, nowoczesnej  i jedynej w gminie siłowni – RAMPA – studio treningu.

To wyjątkowe wydarzenie było prawdziwym świętem dla miłośników aktywnego trybu życia, a atmosfera pełna energii i motywacji wprowadziła wszystkich w sportowy nastrój.

W oficjalnym otwarciu uczestniczyły władze gminy: Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Waldemar Kalitka, Skarbnik Bożena Ćwiklińska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Wita i Dyrektor GCKiB w Przemęcie Szymon Piechowiak. Swoją obecnością zaszczycili wyjątkowi goście: Katarzyna Sobierajska, wielokrotnie tytułowana judoczka, złota medalistka Mistrzostw Europy Juniorek oraz Mateusz Stasik, zdobywca tytułu wicemistrza Polski w trójboju federacji ipf. Obecność lokalnych sportowców dodatkowo podniosła rangę tego wyjątkowego dla lokalnej społeczności wydarzenia.

Uczestnicy otwarcia mieli okazję zwiedzić obiekt, zapoznać się ze sprzętem oraz posłuchać na temat zasad obowiązujących na siłowni. Instruktorzy aktywnie prowadzili rozmowy z obecnymi i zachęcali do aktywnego trybu życia. Ponadto goście mieli okazję skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych przez firmę TytkaFit. Nie zabrakło także gadżetów dla pierwszych odwiedzających.

W imieniu Jacka Zawadki Prezesa Polskiego Związku Judo, Katarzyna Sobierajska wręczyła na ręce wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka podziękowanie za owocną współpracę oraz wspieranie inicjatyw klubu UKS POHL Judo Przemęt w działaniach zmierzających do rozwoju  judo w Polsce.

Otwarcie siłowni w Przemęcie nie tylko dostarczyło społeczności nowego miejsca do aktywności fizycznej, ale także połączyło wspólną pasją do zdrowego stylu życia.

To wydarzenie z pewnością pozostawiło niezapomniane wrażenia, a siłownia stała się miejscem, gdzie każdy może znaleźć inspirację do osiągnięcia swoich fitnessowych celów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił oraz tych, dla których siłownia jest drugim domem. Doświadczeni instruktorzy czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:30 oraz w sobotę od 9:00 do 14:00.

Koszt modernizacji pomieszczeń oraz wyposażenia w najnowocześniejszy sprzęt wyniósł łącznie 1.418 651,70 zł, z czego 1.000 000,00 zł pochodziło z wygranej w konkursie „Rosnąca Odporność”, w którym gmina Przemęt zdobyła pierwsze miejsce w powiecie wolsztyńskim.

 

przed

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1