Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Świąteczna magia. Pomocnicy Mikołaja w Urzędzie Gminy 

W przedświątecznym czasie, pełnym radości i nadziei, Urząd Gminy w Przemęcie stał się miejscem wyjątkowych spotkań. W dniach 20 i 21 grudnia, świąteczną atmosferę do urzędu wniosły dzieci i młodzież z lokalnych placówek edukacyjnych, przynosząc ze sobą radosne życzenia i świąteczny duch.

20 grudnia, zainicjowali te spotkania najmłodsi, gdyż Urząd Gminy odwiedziły pomocnice świętego Mikołaja z Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu. Maluchy, pełne entuzjazmu i dziecięcej niewinności, przybyły z ręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi i serdecznymi życzeniami dla wójta oraz pracowników urzędu.

Następnego dnia, 21 grudnia, atmosferę świąt umocniły kolejne grupy dzieci i młodzieży. Urząd odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starkowie, z Zespołu Szkół w Przemęcie oraz przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Przemęcie. Każda z grup wniosła swój unikalny wkład w tworzenie świątecznej atmosfery oraz wręczając własnoręcznie wykonane upominki.

Wizyty te zostały ciepło przyjęte przez pracowników urzędu i wójta, którzy docenili wysiłek dzieci i młodzieży w przygotowaniu życzeń. Był to dla nich czas radości, ale także przypomnienie o wartościach, które są istotą świąt Bożego Narodzenia – miłości, dobroci i wspólnoty.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1