Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Świąteczna magia w DDPS+. Niezwykłe jasełka przedszkolaków

20 grudnia Dzienny Dom Pomocy Senior+ w Przemęcie zamienił się w miejsce pełne świątecznego ciepła i wzruszeń. Okazją do tego były niezwykłe jasełka, które zaprezentowały dzieci z Przedszkola Samorządowego w Przemęcie. Mali aktorzy, przebrani za aniołki, pasterzy, króli oraz postacie z świętej rodziny, wcielili się w swoje role z niezwykłym zaangażowaniem.

W programie artystycznym, oprócz tradycyjnych kolęd i świątecznych piosenek, znalazł się również magiczny taniec z ręcznie wykonanymi lampionami, który zachwycił podopiecznych DDPS+. Talent, odwaga i radość, z jaką dzieci prezentowały swoje umiejętności, wywołały uśmiech i wzruszenie wśród seniorów oraz pozostałych gości.

Na widowni, oprócz mieszkańców domu pomocy, zasiadła reprezentacja dzieci ze Żłobka Gminnego w Błotnicy, a także Wójt Gminy Przemęt, Pan Janusz Frąckowiak oraz Pani Barbara Ścigała, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemęcie.

To wydarzenie było doskonałym przykładem świątecznego ducha i pokoleniowej solidarności, łącząc młode pokolenie z seniorami w pięknej, przedświątecznej atmosferze.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1