Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wielka fala dobroci. Finał XXIII edycji Szlachetniej Paczki

16 grudnia 2023 roku w powiecie wolsztyńskim odbył się finał pełen ciepła i empatii – XXIII edycja akcji „Szlachetna Paczka”. W tę niezwykłą inicjatywę zaangażowało się kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy z sercem i zaangażowaniem przygotowywali paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących pomocy.

Liderką projektu w tym roku była Pani Ewa Kasperska, wspierana przez Panią Grażynę Kliks. Ich zaangażowanie i pasja stały się siłą napędową dla całego przedsięwzięcia, inspirując innych do niesienia pomocy.

Wolontariusze podkreślają, że emocje towarzyszące dowiezieniu paczki do potrzebujących są nie do opisania. Łzy wzruszenia, uśmiechy wdzięczności, a czasem brak słów – to obraz, który pozostaje w sercach darczyńców. Dla wielu obdarowanych rodzin te paczki to coś więcej niż prezenty; to symbol nadziei i solidarności.

W tym roku Szlachetna Paczka w powiecie wolsztyńskim skupiła się na dostarczeniu prezentów, podstawowych artykułów spożywczych i środków czystości. Te „małe rzeczy” okazały się wielkim marzeniem dla wielu rodzin, szczególnie teraz, w okresie świątecznym.

Honorowy Patronat nad XXI edycją projektu objął Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak.

Ta akcja to nie tylko pomoc materialna. To przede wszystkim dowód na to, że empatia, solidarność i wzajemna pomoc są wartościami, które żyją w naszej społeczności. „Szlachetna Paczka” udowadnia, że razem możemy tworzyć lepszy świat, pełen zrozumienia i wsparcia dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1