Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

DDPS+ świętuje. Pani Irena Wawrzyniak obchodzi 94. urodziny

W Dziennym Domu Pobytu Senior + w Błotnicy odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Wójt gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak, w towarzystwie Dyrektor GOPS-u, Barbary Ścigały, złożył serdeczne życzenia Pani Irenie Wawrzyniak, która w grudniu świętowała swoje 94. urodziny.
Pani Irena, która pochodzi z Perkowa, jest znana w DDPS+ z pozytywnego nastawienia i chęci do życia. Od samego początku istnienia tej instytucji jest jej aktywnym uczestnikiem. Niezależnie od wieku i ograniczeń, regularnie uczestniczy w zajęciach sportowych, wycieczkach i innych aktywnościach organizowanych przez dom.
Charakterystyczna dla Pani Ireny jest jej pasja do kolorowania skomplikowanych wzorów, zwłaszcza kwiatów, które nazywa swoim „ogrodem do kolorowania”. Codziennie po porannej herbacie i lekturze prasy, Pani Irena oddaje się tej pasji, dostarczając radości sobie i otoczeniu.
Pani Irena, wspominając swoje życie, uśmiecha się, mówiąc, że nigdy nie spodziewała się dożyć tylu lat i cieszyć się takim dobrobytem. Jej życie, wypełnione ciężką pracą na gospodarstwie, stało się inspiracją dla wielu. Jubilatka wspominając swoje młode lata, twierdzi, że przebyła tyle kilometrów, iż mogłaby okrążyć Ziemię. Jej pozytywne nastawienie i humor sprawiają, że jest ona bardzo lubiana wśród mieszkańców DDPS+.
Wójt Janusz Frąckowiak i Dyrektor Barbara Ścigała wyrazili podziw dla jej niezwykłej energii i życiowej postawy, życząc jej kolejnych lat w dobrej kondycji i niegasnącej radości życia. Spotkanie upłynęło w serdecznej i ciepłej atmosferze.
Życzymy Pani Irenie Wawrzyniak kolejnych szczęśliwych lat pełnych zdrowia, radości i energii!

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1