Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Młode pokolenie uczy się o bohaterach. Wizyta wójta w przedszkolu w Mochach

W miniony czwartek, 18 stycznia, Wójt Gminy Przemęt, Janusz Frąckowiak odwiedził przedszkole w Mochach. Wizyta ta miała miejsce w ramach obchodów 105. rocznicy Powstania Wielkopolskiego, jednego z kluczowych momentów w historii polskiej walki o niepodległość. Wójt Frąckowiak, przyjął zaproszenie dyrektora przedszkola, aby podzielić się z najmłodszymi mieszkańcami gminy historią tego heroicznego powstania.

Podczas swojej wizyty wójt z wielkim zaangażowaniem i pasją, przybliżał najmłodszym mieszkańcom gminy historię Powstania Wielkopolskiego. Dzieci z uwagą i zaciekawieniem słuchały opowieści o odwadze i poświęceniu naszych pradziadków, którzy nie bali się walczyć o wolność i niepodległość naszego kraju.

W swoim przemówieniu Janusz Frąckowiak podkreślił znaczenie pamięci historycznej i roli, jaką młode pokolenia odgrywają w zachowaniu dziedzictwa narodowego. „To ważne, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci o naszej historii, o bohaterstwie i poświęceniu tych, którzy stali na straży wolności Polski,” powiedział wójt.

Dyrektor przedszkola, wraz z całym personelem, wyraził wdzięczność za odwiedziny i zaangażowanie wójta w edukację najmłodszych. Wizyta zakończyła się wspólnym zdjęciem i obietnicą kolejnych spotkań, mających na celu promowanie wiedzy historycznej wśród dzieci.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1