Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przebudowa ul. Szkolnej zakończona. Inwestycja oddana do użytku

W Przemęcie zakończyły się prace nad zagospodarowaniem terenu ulicy Szkolnej. Prace, wykonane przez FUH BRUKARSTWO – HC Henryka Cieplika, rozpoczęły się w oparciu o umowę z dnia 27 września 2023 r.

Uroczystego otwarcia ulicy Szkolnej dokonał Wójt Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca rady gminy Przemęt Elżbieta Wita, Dyrektor Zespołu Szkół w Przemęcie Katarzyna Wiśniewska, Przewodnicząca rady rodziców Ewelina Wesołowska, Radny rady gminy Przemęt Jan Rademacher, pracownicy szkoły, uczniowie oraz przedstawiciel wykonawcy Szymon Zieliński.

Projekt obejmował m.in. budowę drogi o długości 300 metrów, instalację kanalizacji deszczowej, montaż studni, regulację studni rewizyjnych, a także prace związane z nawierzchnią, krawężnikami i obrzeżami. Uwzględniono również inwentaryzację geodezyjną i oznakowanie pionowe. Projekt zakończył się sukcesem, bez uwag co do jakości wykonania.

Ta inwestycja znacząco poprawiła infrastrukturę drogową w Przemęcie, co z pewnością wpłynie pozytywnie na życie mieszkańców i uczniów lokalnej szkoły. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 1 229 481,60 zł.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1