Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Turniej kopa sportowego w Osłoninie. Grali ku czci Prezesa

28 stycznia w Osłoninie odbył się turniej kopa sportowego, który zgromadził licznych miłośników tej dyscypliny. Wydarzenie to miało szczególny charakter, ponieważ było poświęcone pamięci Henryka Grotowskiego, byłego prezesa lokalnego stowarzyszenia emerytów, rencistów i inwalidów.

Sala wiejska w Osłoninie wypełniła się po brzegi, a atmosfera gorąca od emocji towarzyszących rywalizacji była wyczuwalna już od progu. Rozpoczęcie turnieju miało uroczysty charakter – otworzył go sam Wójt gminy wraz z panią Heleną Grotowską, wdową po panu Henryku Grotowskim, którego postać była tego dnia wspominana z ogromnym szacunkiem i ciepłem.

Henryk Grotowski był nie tylko prezesem stowarzyszenia, ale i aktywnym członkiem społeczności, znany z pasji do kart i sportu, jak również z zaangażowania w życie społeczne naszej gminy. Jego wkład w działalność stowarzyszenia był nieoceniony, a jego odejście stanowi ogromną stratę dla lokalnej społeczności.

Organizatorzy turnieju, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Osłoninie oraz Stowarzyszenie Kopa Sportowego „Kontra” w Kluczewie, zadbali o to, by całe wydarzenie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1