Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Uczta dla serca. Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

W piątek, 26 stycznia, Kaszczorskie Przedszkole stało się miejscem pełnym wzruszeń i radości, obchodząc Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, zawsze pełna ciepła i miłości, zgromadziła wyjątkowo liczne grono uczestników, w tym najważniejszych gości – Babcie i Dziadków, którzy z nieukrywaną radością świętowali ten dzień wraz ze swoimi wnukami.

Przedszkolaki przygotowały bogaty program artystyczny,  w którym pragnęły wyrazić swoją miłość i wdzięczność dla swoich dziadków. Wiersze, tańce i piosenki wykonane z wielkim zaangażowaniem i sercem rozgrzały serca wszystkich obecnych. Wzruszenie i dumę można było dostrzec w oczach każdego z dziadków, a uśmiechy na ich twarzach mówiły więcej niż tysiąc słów.

Ważnym momentem uroczystości było przybycie Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka, który również jako dumny dziadek podzielił się ciepłymi słowami i życzeniami dla wszystkich solenizantów. Do życzeń dołączył się także ks. Marian Szymański, odprawiając Mszę Św. w intencji Babć i Dziadków.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Kaszczorze był wyjątkowym świętowaniem międzypokoleniowej miłości. To wydarzenie pokazało, jak ważne są więzi rodzinne i jak cenny jest czas spędzony razem.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1