Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Melodie Miłości. Czarujący koncert walentynkowy

Wyjątkowy koncert walentynkowy „Melodie Miłości” przeniósł mieszkańców gminy Przemęt i okolic w świat czarujących dźwięków oraz niezapomnianych melodii. Niedzielne popołudnie wypełnione zostało muzyką, która poruszyła serca wszystkich obecnych na sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie.

Na scenie pojawili się wyjątkowi artyści, których talent i pasja sprawiły, że każdy utwór brzmiał jak czysta poezja dźwięku. Tenor Mikołaj Stępczak, sopranistka Dominika Dobrolińska, skrzypaczka Paulina Kmieć oraz pianistka Alicja Kosznik urzekli publiczność swoimi wyjątkowymi głosami i interpretacją. Ich repertuar, obejmujący niezapomniane melodie takie jak „Lat dwadzieścia miał mój dziad” z operetki „Ptasznik z Tyrolu” Karla Zellera, „Usta milczą dusza śpiewa” z operetki „Wesoła wdówka” Franza Lehára, „Taki pan, jak pan” z operetki „Zemsta nietoperza” Johanna Straussa, „O mio babbino caro” z opery „Gianni Schicchi” Giacoma Pucciniego, czy też wzruszające „I Dreamed a Dream” z musicalu „Nędznicy” Claude’a-Michel’a Schönberga, przeniósł słuchaczy w świat marzeń i emocji.

Na zakończenie niezwykłego koncertu, publiczność została oczarowana wykonaniem „Time to Say Goodbye” Andrei Bocelliego, które było idealnym podziękowaniem za wspólnie spędzony czas. Nie mogło również zabraknąć gorąco wyczekiwanego bisu, który pozostawił wszystkich w fantastycznych nastrojach.

Nie tylko dźwiękami, ale także gestami dbania o zdrowie, zachwyciliśmy naszych gości. Dzięki wsparciu Centrum Medycznego SALUS, szczęśliwcy znaleźli pod swoimi krzesłami vouchery na badania, co stanowiło niespodziankę dla wszystkich obecnych.

To był naprawdę wspaniały koncert i moment dla ukojenia duszy lekarstwem, jakim jest muzyka. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu i którzy wspólnie z nami stworzyli niezapomniane „Melodie Miłości”.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1