Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Niespodzianka od wójta. 98 urodziny Pani Walentyny z Barchlina

15 lutego wójt gminy, Janusz Frąckowiak, zdecydował się na osobistą wizytę u jednej z najbardziej doświadczonych życiem mieszkanek – pani Walentyny Łukaszewicz z Barchlina, która 14 lutego świętowała swoje 98. urodziny.

Wójt, pragnąc uhonorować tak wyjątkową jubilatkę, nie przybył na spotkanie z pustymi rękami. Wręczył pani Walentynie kwiaty, które jak wiadomo są jej szczególną pasją oraz list gratulacyjny. Te symboliczne gesty wywołały uśmiech na twarzy solenizantki.

Pani Walentyna Łukaszewicz, mimo swego podeszłego wieku, jest postacią bardzo znaną i lubianą w Barchlinie. Ma jedną córkę, wnuczkę oraz prawnuczkę, z którymi spędza wiele ciepłych i rodzinnych chwil. Choć w przeszłości aktywnie oddawała się czytaniu książek i prasie, a także robiła robótki ręczne, dzisiaj ze względu na stan zdrowia i wiek nie jest już w stanie realizować swoich pasji w takim stopniu jak kiedyś. Jednak, jak sama przyznaje, cieszy się życiem rodzinnym i popołudniowymi rozmowami z członkami najbliższej rodziny.

Wizyta wójta Janusza Frąckowiaka podkreśla ważność uznania i szacunku, jakie społeczność gminy Przemęt okazuje swoim najstarszym mieszkańcom. Jest to piękny gest, pokazujący, że pomimo upływu czasu i zmieniającego się świata, tradycje i ludzkie wartości pozostają niezmienne. Pani Walentyna, z życiową mądrością i doświadczeniem, jest żywym świadectwem historii i zmian, które nastąpiły w ciągu jej długiego życia.

Gmina Przemęt

Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt
Tel. 65 549 60 72
Strona www: przemet.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 07:30 - 15:30
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1